آژانس هواپیمایی طاها گشت
آژانس هواپیمایی طاها گشت
آژانس هواپیمایی طاها گشت

خرید 100% آنلاین تورهای داخلی برای اولین بار در ایران

راهنماي خريد آنلاين تور قشم در سایت طاهاگشت:

جهت فرایند خرید آنلاین تور قشم، می بایست در جدول بالا (قسمت پرواز+هتل | تور) مبدا و مقصد تور، تاریخ رفت و برگشت، تعداد مسافرین و تعداد اتاق مورد نظر خود را انتخاب نمایید، سپس با کلیک بر روی دکمه جستجو جزییات کامل تور مورد نظر خود را مشاهده نمایید.

شما می توانید با انتخاب هتل مورد نظر خود از بین صدها هتل و همچنین انتخاب پرواز خود از بین صدها پرواز موجود تور دلخواه خود را ایجاد و سپس نسبت به خرید آنلاین اقدام نمایید.

در نظر داشته باشید خرید تور شما به صورت صد در صد آنلاین می باشد و بلافاصله بعد از انجام تراکنش بانکی، بلیط هواپیما و واچر قطعی هتل به همراه توضیحات لازم جهت استفاده از تور خود را دریافت می نمایید.

 

تور قشم

یکی دیگر از جزیره های زیبا و بسیار مهم کشور جزیره قشم می باشد. این جزیره زیبا همچون مرواریدی کوچک در آب های خلیج فارس در استان هرمزگان واقع شده است. اگر به دنبال مکانی متفاوت با دیدنی های گوناگون و جاذبه های تاریخی و گردشگری خاص می باشید. شک نکنید که تور قشم بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

دره ستارگان قشم یکی از جذاب ترین مکان های این جزیره می باشد که افسانه و داستان های زیادی نیز درباره آن وجود دارد. براساس گفته یک سرس از مردمان محلی علت نامگذاری این منطقه سقوط ستاره ای در آن می باشد. البته برخی دیگر معتقدند این منطقه پر از جن می باشد. جدا از تمام داستان و اتفاقات، اگر به جزیره قشم سفر کردید بازدید از دره ستارگان را از دست ندهید.

آیتمی جهت نمایش در این گروه موجود نیست